Language switcher. Store number: 0
Language switcher INSID. Store number: 2
Wybierz język: Fabrykazlota (polski) Fabrykazlota (angielski)

Przejdź do głównej treści »

  • Aktualny kurs złota: 1 267,50 USD/uncje
  • Aktualny kurs dolara: 3,7361 PLN/USD
  • 4 735,51 PLN/uncje | 152,25 PLN/gram

Kariera

AKTUALNE OFERTY PRACY:
Doradca ds. Inwestycji w Metale Szlachetne »
Kasjer walutowy »

Doradca ds. Inwestycji w Metale Szlachetne

Miejsce pracy: Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę (metale szlachetne, numizmatyka)
  • Bieżące kontakty z klientami oraz pracownikami innych działów firmy
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
  • Kreowanie odpowiedniego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, najlepiej w branży produktów luksusowych lub inwestycyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach pracy centrum handlowego
  • Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, uczciwość
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, miła aparycja
  • Znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • Interesujący produkt i duże możliwości rozwoju
  • Merytoryczne przygotowanie do pracy w branży

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz krótki list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@fabrykazlota.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inwestycje Alternatywne Profit S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Inwestycje Alternatywne Profit S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 50/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kasjer walutowy

  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie skupu i sprzedaży zagranicznych znaków pieniężnych
  • Rozróżnianie i rozpoznawanie autentyczności walut podczas operacji gotówkowych
  • Prawidłowe przechowywanie środków pieniężnych
  • Bieżące kontakty z klientami oraz pracownikami innych działów firmy w zakresie realizowanych zadań
  • Przestrzeganie przepisów prawa bankowego oraz procedur i standardów firmy

Wymagania:

  • Udokumentowane uprawnienia kasjera walutowego
  • Doświadczenie w pracy w kantorze
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym/bardzo dobrym (wymóg konieczny)
  • Kurs wyceny złota dewizowego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie zależne od osiąganych wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Nasza kadra Inwestycje Alternatywne Profit S.A. to firma z ponad 20-letnią tradycją oraz niekwestionowany lider na rynku numizmatycznym i metali szlachetnych. Firma od lat wskazuje najlepsze kierunki inwestycji alternatywnych i dba o rozwijanie wśród Klientów kolekcjonerskiej pasji. Od swoich pracowników oczekuje wiedzy i zaangażowania, w zamian oferując doskonałe warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Praca w IAP
Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę na temat produktów, a także kontakty w branży numizmatycznej lub finansowej. Skontaktuj się z nami i dołącz do nas!

Współpraca partnerska
Osoby zainteresowane pracą w charakterze Doradcy ds. Inwestycji Alternatywnych zachęcamy do odwiedzenia strony: partnerzy.e-brylanty.pl
Aktualne kursy walut
USD
EUR
GBP
Aktualny kurs złota
PLN
EUR
USD
Sprzedaj swoje złoto
  • Sztabki
  • Monety
  • Złoty złom
  • Srebro
  • Subskrybuj
Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.
pn, wt, czw, pt - 9:00 - 17:00
środa - 9:00 - 19:00

Rozmowa online z konsultantem

+ 48 22 523 25 25

kontakt@fabrykazlota.pl